  • B82422A3120J100
B82422A3120J100
advertisement
Manufacturer No:
B82422A3120J100
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82422A3120J100
Package:
2-SMD, J-Lead
Datasheet:
B82422A3120J100
Description:
Quantity:
In Stock : 17015
Step5Bar-code shipping tag
B82422A3120J100
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Supplier Device Package
    1210 (3225 Metric)
  • Material - Core
    Ceramic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SIMID
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    700mA
  • Inductance
    12nH
  • DC Resistance (DCR)
    100mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    3.5GHz
  • Q @ Freq
    25 @ 100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    10MHz
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm