  • B82412A3820K
B82412A3820K
advertisement
Manufacturer No:
B82412A3820K
HK JDW NO:
258-B82412A3820K
Datasheet:
B82412A3820K
Step5Bar-code shipping tag
B82412A3820K
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Current Rating (Amps)
    430mA
  • Inductance
    82nH
  • DC Resistance (DCR)
    270mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1.1GHz
  • Q @ Freq
    60 @ 500MHz
  • Inductance Frequency - Test
    10MHz
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm