  • B81130C1223K
B81130C1223K
advertisement
Manufacturer No:
B81130C1223K
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B81130C1223K
Package:
Datasheet:
B81130C1223K
Description:
Cap Film Suppression X2 0.022uF 275VAC PP 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B81130C1223K
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    275VAC