  • B32796E3166K000
B32796E3166K000
advertisement
Manufacturer No:
B32796E3166K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32796E3166K000
Package:
Datasheet:
B32796E3166K000
Description:
Cap Film 16uF 700V PP 10% (42 X 20 X 39.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0039 Ohm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32796E3166K000
  • Tolerance
    10%
  • Type
    AC Filter
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    700VDC|300VAC