  • B32632A2472K010
B32632A2472K010
advertisement
Manufacturer No:
B32632A2472K010
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32632A2472K010
Package:
Datasheet:
B32632A2472K010
Description:
Cap Film 0.0047uF 2000V PP 10% (19 X 10.5 X 16mm) Radial Wound 15mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32632A2472K010
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    2000VDC|500VAC