  • B78148S1823J000
B78148S1823J000
advertisement
Manufacturer No:
B78148S1823J000
HK JDW NO:
258-B78148S1823J000
Package:
Radial
Datasheet:
B78148S1823J000
Step5Bar-code shipping tag
B78148S1823J000
  • Package / Case
    Radial
  • Material - Core
    Ferrite Drum
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    BC
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Current Rating (Amps)
    390mA
  • Inductance
    82μH
  • DC Resistance (DCR)
    1.54Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    6MHz
  • Q @ Freq
    35 @ 2.52MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz