  • B78108S1473J9
B78108S1473J9
advertisement
Manufacturer No:
B78108S1473J9
HK JDW NO:
258-B78108S1473J9
Datasheet:
B78108S1473J9
Step5Bar-code shipping tag
B78108S1473J9
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    BC
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Current Rating (Amps)
    450mA
  • Inductance
    47μH
  • DC Resistance (DCR)
    1.1Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    7.5MHz
  • Q @ Freq
    45 @ 2.52MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz