  • B78108S1393J
B78108S1393J
advertisement
Manufacturer No:
B78108S1393J
HK JDW NO:
769-B78108S1393J
Package:
Axial
Step5Bar-code shipping tag
B78108S1393J
  • Package / Case
    Axial
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Current Rating
    470mA
  • Inductance
    39 μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • Max DC Current
    470mA
  • Frequency - Self Resonant
    8MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.02Ohm
  • Length
    9.1948mm