  • B78108S1153J
B78108S1153J
advertisement
Manufacturer No:
B78108S1153J
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B78108S1153J
Package:
Axial
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B78108S1153J
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Axial
  • Material - Core
    Ferrite
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    610mA
  • Inductance
    15 μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • Frequency - Self Resonant
    20MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    600mOhm
  • Length
    9.1948mm