  • B78108E1332K009
B78108E1332K009
advertisement
Manufacturer No:
B78108E1332K009
HK JDW NO:
258-B78108E1332K009
Datasheet:
B78108E1332K009
Step5Bar-code shipping tag
B78108E1332K009
    Select All
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    B78108E
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.374L 4.00mmx9.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    3.05A
  • Shielding
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Inductance
    3.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    73mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    75MHz
  • Q @ Freq
    45 @ 7.96MHz
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    3.25A