  • B32798G8306K000
B32798G8306K000
advertisement
Manufacturer No:
B32798G8306K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32798G8306K000
Package:
Datasheet:
B32798G8306K000
Description:
Cap Film 30uF 875V PP 10% (57.5 X 35 X 50mm) Radial Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.004 Ohm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32798G8306K000
  • Tolerance
    10%
  • Type
    AC Filter
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    875VDC|350VAC