  • B32621A3332J189
B32621A3332J189
advertisement
Manufacturer No:
B32621A3332J189
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32621A3332J189
Description:
3.3nF Film Capacitor 5% Radial Radial 250V-DC Polypropylene Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32621A3332J189
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Contact Plating
    Tin
  • Dielectric Material
    Polypropylene
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Lead Pitch
    10mm