  • B32529C273J289
B32529C273J289
advertisement
Manufacturer No:
B32529C273J289
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32529C273J289
Description:
27nF Film Capacitor 5% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32529C273J289
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    27nF
  • Lead Pitch
    5mm