  • B32529C104K6
B32529C104K6
advertisement
Manufacturer No:
B32529C104K6
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B32529C104K6
Description:
100nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32529C104K6
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Lead Pitch
    5mm