  • B32524Q3156K000
B32524Q3156K000
advertisement
Manufacturer No:
B32524Q3156K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32524Q3156K000
Package:
Datasheet:
B32524Q3156K000
Description:
Cap Film 15uF 250V PET 10% (31.5 X 19 X 30mm) Radial Wound 27.5mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32524Q3156K000
    Select All
  • Product Weight (g)
    23
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    250VDC|160VAC