  • B32521N8682M000
B32521N8682M000
advertisement
Manufacturer No:
B32521N8682M000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32521N8682M000
Package:
Datasheet:
B32521N8682M000
Description:
Cap Film 0.0068uF 630V PET 20% (13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32521N8682M000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.7
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    630VDC|200VAC