  • B32021A3332K003
B32021A3332K003
advertisement
Manufacturer No:
B32021A3332K003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32021A3332K003
Package:
Datasheet:
B32021A3332K003
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.0033uF 1500VDC/300VAC PP 10% (13 X 4 X 9mm) Radial 10mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32021A3332K003
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1500VDC|300VAC