  • B23B102KJ1B0095080040EOJ
B23B102KJ1B0095080040EOJ
advertisement
Manufacturer No:
B23B102KJ1B0095080040EOJ
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B23B102KJ1B0095080040EOJ
Package:
Datasheet:
Description:
1nF -40℃~+105℃ ±10% 1.25kV Radial Leaded,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS