  • B22S224JN231120100060EOJ
B22S224JN231120100060EOJ
advertisement
Manufacturer No:
B22S224JN231120100060EOJ
HK JDW NO:
15946-B22S224JN231120100060EOJ
Description:
220nF -40℃~+105℃ ±5% 450V Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS