  • B22J155JV1B0290235145EOY
B22J155JV1B0290235145EOY
advertisement
Manufacturer No:
B22J155JV1B0290235145EOY
HK JDW NO:
15946-B22J155JV1B0290235145EOY
Description:
1.5uF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS