  • B22G125JQ1B0170160095EOZ
B22G125JQ1B0170160095EOZ
advertisement
Manufacturer No:
B22G125JQ1B0170160095EOZ
HK JDW NO:
15946-B22G125JQ1B0170160095EOZ
Description:
1.2uF -40℃~+105℃ ±5% 400V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS