  • B22E393KJ1B0095080045EOY
B22E393KJ1B0095080045EOY
advertisement
Manufacturer No:
B22E393KJ1B0095080045EOY
HK JDW NO:
15946-B22E393KJ1B0095080045EOY
Description:
39nF -40℃~+105℃ ±10% 250V Radial Leaded,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS