  • B22E153JN1B0120100055EOZ
B22E153JN1B0120100055EOZ
advertisement
Manufacturer No:
B22E153JN1B0120100055EOZ
HK JDW NO:
15946-B22E153JN1B0120100055EOZ
Description:
15nF -40℃~+105℃ ±5% 250V Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS