  • AT27C516-45VI
AT27C516-45VI
advertisement
Manufacturer No:
AT27C516-45VI
HK JDW NO:
536-AT27C516-45VI
Package:
40-TFSOP (0.488, 12.40mm Width)
Datasheet:
AT27C516-45VI
Description:
Memory IC AT27C516
Step5Bar-code shipping tag
AT27C516-45VI
  • Package / Case
  • Supplier Device Package
    40-VSOP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TC
  • Packaging
    Tray
  • Published
    1997
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Technology
    EPROM - OTP
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V