  • APXA4R0ARA151ME60G
APXA4R0ARA151ME60G
advertisement
Manufacturer No:
APXA4R0ARA151ME60G
Manufacturer:
United Chemi-Con
HK JDW NO:
856-APXA4R0ARA151ME60G
Package:
Description:
Cap Aluminum Polymer 150uF 4VDC 20% (5 X 5.7mm) SMD 0.03 Ohm 1490mA 15000h 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APXA4R0ARA151ME60G
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Polymer
  • Construction
    Cylindrical
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    4VDC