  • APAES915R80C16-T
APAES915R80C16-T
advertisement
Manufacturer No:
APAES915R80C16-T
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-APAES915R80C16-T
Package:
Datasheet:
APAES915R80C16-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APAES915R80C16-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Adhesive
  • Mounting Type
    Adhesive
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Series
    APAE
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Pin
  • Impedance
    50Ohm
  • Gain
    5dBic
  • Max Frequency
    928MHz
  • Frequency Range
    902MHz~928MHz
  • Antenna Type
    Ceramic Patch
  • VSWR
    1.3
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    915MHz
  • Return Loss
    -10dB
  • Height
    5.9944mm
  • Height (Max)
    0.236 6.00mm