  • AN868-915A-10HRA
AN868-915A-10HRA
advertisement
Manufacturer No:
AN868-915A-10HRA
Manufacturer:
Multi-Tech Systems Inc.
HK JDW NO:
537-AN868-915A-10HRA
Package:
SMA
Datasheet:
AN868-915A-10HRA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AN868-915A-10HRA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2015
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    RP-SMA Female
  • Applications
    ISM, LoRa
  • Gain
    3dBi
  • Max Frequency
    915MHz
  • Frequency Range
    868MHz~915MHz
  • RF Family/Standard
    General ISM
  • Antenna Type
    Whip, Tilt
  • Number of Bands
    2
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    868MHz 915MHz
  • Height
    203.2mm
  • Height (Max)
    8.000 203.20mm