  • AMI-M11UB-3-16-C
AMI-M11UB-3-16-C
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11UB-3-16-C
HK JDW NO:
49-AMI-M11UB-3-16-C
Description:
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11UB-3-16-C
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    1.3mH
  • Current
    16A
  • Filter Type
    Single Phase
  • Frequency - Operating
    50/60Hz
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C