  • NAP-16-681-DXU
NAP-16-681-DXU
advertisement
Manufacturer No:
NAP-16-681-DXU
HK JDW NO:
165-NAP-16-681-DXU
Package:
Datasheet:
NAP-16-681-DXU
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 16A 75.5 uA/ 150 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAP-16-681-DXU
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    16A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    75.5μA
  • Current
    16A
  • Filter Type
    Single Phase
  • Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
    250V
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C