  • AMI-22B-10-1
AMI-22B-10-1
advertisement
Manufacturer No:
AMI-22B-10-1
HK JDW NO:
49-AMI-22B-10-1
Description:
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-22B-10-1
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Applications
    Medical
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Configuration
    Single Stage
  • Inductance
    800μH
  • Current
    10A
  • Frequency - Operating
    DC~400Hz