A2F200M3F-CS288I
A2F200M3F-CS288I
523-A2F200M3F-CS288I
288-TFBGA, CSPBGA
-40°C~100°C TJ 288 Pin A2F200 System On ChipSmartFusion? Series MCU - 31, FPGA - 78 I/OMin 1.425V VMax 1.575V V