  • 969M101-26-2TPS-025
969M101-26-2TPS-025
advertisement
Manufacturer No:
969M101-26-2TPS-025
HK JDW NO:
134-969M101-26-2TPS-025
Package:
Description:
CBL RIBN 4COND CLEAR 25'
Step5Bar-code shipping tag
969M101-26-2TPS-025
  • Operating Temperature
    -65°C~165°C
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    6A
  • Number of Conductors
    4 (2 Pair Twisted)
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Insulation Resistance
    200MOhm
  • Voltage
    12kV
  • Wire/Cable Gauge
    26 AWG
  • Ribbon Width
    0.236 6.00mm
  • Length
    25.0' 7.62m
  • Ribbon Thickness
    0.130 3.30mm