  • 969M101-26-3TPS-025
969M101-26-3TPS-025
advertisement
Manufacturer No:
969M101-26-3TPS-025
HK JDW NO:
134-969M101-26-3TPS-025
Package:
Description:
CBL RIBN 6COND CLEAR 25'
Step5Bar-code shipping tag
969M101-26-3TPS-025
    2 Weeks
  • Mount
    Cable
  • Insulation Material
    Silicone
  • Operating Temperature
    -65°C~165°C
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated
    12kV
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    6A
  • Number of Conductors
    6 (3 Pair Twisted)
  • Approval Agency
    CE, UL
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Insulation Resistance
    200MOhm
  • Voltage
    12kV
  • Wire/Cable Gauge
    26 AWG
  • Ribbon Width
    0.320 8.13mm
  • Length
    25.0' 7.62m
  • Ribbon Thickness
    0.130 3.30mm