  • 969M101-24-6-050
969M101-24-6-050
advertisement
Manufacturer No:
969M101-24-6-050
HK JDW NO:
134-969M101-24-6-050
Package:
Datasheet:
969M101-24-6-050
Description:
CBL RIBN 6COND CLEAR 50'
Step5Bar-code shipping tag
969M101-24-6-050
  • Operating Temperature
    -65°C~165°C
  • Current Rating
    8A
  • Number of Conductors
    6
  • Wire Gauge
    24 AWG
  • Insulation Resistance
    200MOhm
  • Voltage
    12kV
  • Wire/Cable Gauge
    24 AWG
  • Ribbon Width
    0.380 9.65mm
  • Ribbon Thickness
    0.090 2.28mm