  • 62400-4-BR
62400-4-BR
advertisement
Manufacturer No:
62400-4-BR
Manufacturer:
O.C. White Co.
HK JDW NO:
557-62400-4-BR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
62400-4-BR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Series
    Green-Lite™
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Red
  • Voltage
    100V~240V
  • Lamp/Magnifier Type
    Lamp, Magnifier
  • Bulb
    LED, White
  • Arm
    43.00 (1092.2mm)
  • Lens Style/Size
    4 Diopter 2x 7.50 190.50mm Diameter