  • 62400-4-SB
62400-4-SB
advertisement
Manufacturer No:
62400-4-SB
HK JDW NO:
557-62400-4-SB
Description:
LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
Step5Bar-code shipping tag
62400-4-SB
  • Color
    Blue
  • Voltage
    100V~240V
  • Arm
    43.00 (1092.2mm)
  • Lens Style/Size
    4 Diopter 2x 7.50 190.50mm Diameter