  • 82400-4-BO
82400-4-BO
advertisement
Manufacturer No:
82400-4-BO
Manufacturer:
O.C. White Co.
HK JDW NO:
557-82400-4-BO
Package:
Datasheet:
Description:
LAMP MAGNIFIER LED CLAMP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
82400-4-BO
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Series
    Green-Lite™
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Orange
  • Voltage
    100V~240V
  • Lamp/Magnifier Type
    Lamp, Magnifier
  • Bulb
    LED, White
  • Arm
    43.00 (1092.2mm)
  • Lens Style/Size
    4 Diopter 2x 7.00Lx5.25W 177.80mmx133.35mm