  • 506WLSM0R47KT815T
506WLSM0R47KT815T
advertisement
Manufacturer No:
506WLSM0R47KT815T
HK JDW NO:
60-506WLSM0R47KT815T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 6121
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
506WLSM0R47KT815T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Iron Powder
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    506WLS
  • Size / Dimension
    0.127Lx0.080W 3.23mmx2.03mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    2.03mm
  • Current Rating
    815mA
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    470nH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    190mOhm
  • Max DC Current
    815mA
  • DC Current
    815mA
  • Height
    2.67mm
  • Height Seated (Max)
    0.105 2.67mm