  • 4230-T120-K0DU-4A
4230-T120-K0DU-4A
advertisement
Manufacturer No:
4230-T120-K0DU-4A
HK JDW NO:
231-4230-T120-K0DU-4A
Package:
Datasheet:
4230-T120-K0DU-4A
Description:
Circuit Breaker;2 P;D Curve;Din RailMnt;UL489;277/480V;120VAC;60VDC;4A
Step5Bar-code shipping tag
4230-T120-K0DU-4A
    7 Weeks
  • Mount
  • Published
    2015
  • Voltage - Rated DC
    125V
  • Current Rating (Amps)
    4A
  • Voltage - Rated AC
    480V