  • 4230-T120-K0DE-10A
4230-T120-K0DE-10A
advertisement
Manufacturer No:
4230-T120-K0DE-10A
HK JDW NO:
231-4230-T120-K0DE-10A
Package:
Description:
Circuit Breaker;2 P;D Curve; Din Rail Mnt; UL1077;277/480V;120VAC;60VDC;10A
Step5Bar-code shipping tag
4230-T120-K0DE-10A
    7 Weeks
  • Mount
  • Published
    2015
  • Voltage - Rated DC
    125V
  • Current Rating (Amps)
    10A
  • Voltage - Rated AC
    480V