  • 4230-T120-K0BU-63A
4230-T120-K0BU-63A
advertisement
Manufacturer No:
4230-T120-K0BU-63A
HK JDW NO:
231-4230-T120-K0BU-63A
Package:
Description:
CIR BRKR THERM 63A 480VAC/125VDC
Step5Bar-code shipping tag
4230-T120-K0BU-63A
  • Published
    2016
  • Voltage - Rated DC
    125V
  • Current Rating (Amps)
    63A
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Voltage - Rated AC
    480V