  • 3B1J222KD5B0072065025ESO
3B1J222KD5B0072065025ESO
advertisement
Manufacturer No:
3B1J222KD5B0072065025ESO
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-3B1J222KD5B0072065025ESO
Package:
Datasheet:
Description:
±10% 63V 2.2nF -40℃~+125℃ CL23 Radial Leaded,P=5mm Film Capacitors ROHS