  • 302-28-37-GR-0250F
302-28-37-GR-0250F
advertisement
Manufacturer No:
302-28-37-GR-0250F
HK JDW NO:
168-302-28-37-GR-0250F
Description:
FLAT RBN CBL GRAY 37 COND 250'
Step5Bar-code shipping tag
302-28-37-GR-0250F
  • Operating Temperature
    105°C
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Number of Conductors
    37
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Insulation Resistance
    100MOhm
  • Voltage
    300V
  • Ribbon Width
    1.850 46.99mm
  • Ribbon Thickness
    0.035 0.89mm