  • 302-28-20-GR-0250F
302-28-20-GR-0250F
advertisement
Manufacturer No:
302-28-20-GR-0250F
HK JDW NO:
168-302-28-20-GR-0250F
Description:
FLAT RBN CBL GRAY 20 COND 250
Step5Bar-code shipping tag
302-28-20-GR-0250F
    18 Weeks
  • Insulation Material
    PVC
  • Operating Temperature
    105°C
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Grey
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Number of Conductors
    20
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Insulation Resistance
    100MOhm
  • Voltage
    300V
  • Cable Type
    Flat Cable
  • Wire/Cable Type
    Flat
  • Wire/Cable Gauge
    28 AWG
  • Ribbon Width
    1.000 25.40mm
  • Ribbon Thickness
    0.035 0.89mm