  • 25LC080A-I/S15K
25LC080A-I/S15K
advertisement
Manufacturer No:
25LC080A-I/S15K
HK JDW NO:
536-25LC080A-I/S15K
Package:
Die
Datasheet:
25LC080A-I/S15K
Description:
Memory IC 25LC080A
Step5Bar-code shipping tag
25LC080A-I/S15K
  • Package / Case
    Die
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Voltage - Supply
    2.5V~5.5V
  • Base Part Number
    25LC080A
  • Memory Size
    8Kb 1K x 8
  • Clock Frequency
    10MHz