  • 150D107X5020S2BE3
150D107X5020S2BE3
advertisement
Manufacturer No:
150D107X5020S2BE3
HK JDW NO:
874-150D107X5020S2BE3
Datasheet:
150D107X5020S2BE3
Description:
100μF ±5% 125°C-Max -55°C-Min Bulk Axial
Step5Bar-code shipping tag
150D107X5020S2BE3
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.351Diax0.786L 8.92mmx19.96mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    20V
  • Capacitance
    100μF
  • Lifetime @ Temp
    1000 Hrs @ 125°C
  • Manufacturer Size Code
    S
  • Diameter
    8.92mm
  • Length
    19.96mm