  • 14910F0GGSX10104KA
14910F0GGSX10104KA
advertisement
Manufacturer No:
14910F0GGSX10104KA
HK JDW NO:
876-14910F0GGSX10104KA
Package:
Datasheet:
Description:
Res Cermet POT 100K Ohm 10% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6.35mm (24.71 X 12.5 X 13.1mm) Pin Panel Mount/Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
14910F0GGSX10104KA
  • Mount
    Panel, Through Hole
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Pin
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    0F
  • Power Rating
    1W
  • Length
    24.71mm