  • 135D227X9030F6
135D227X9030F6
advertisement
Manufacturer No:
135D227X9030F6
Manufacturer:
Vishay Sprague
HK JDW NO:
874-135D227X9030F6
Datasheet:
135D227X9030F6
Description:
220μF ±10% 2.5Ohm Tray Axial
Quantity:
In Stock : 59
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
135D227X9030F6
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Axial
  • Operating Temperature
    -55°C~200°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    135D
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.296Diax0.641L 7.52mmx16.28mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Feature
    Wet Tantalum
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Hermetically Sealed
  • Voltage - Rated
    30V
  • Capacitance
    220μF
  • Voltage - Rated DC
    30V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.5Ohm