  • YC124-JR-07910RL
YC124-JR-07910RL
advertisement
Manufacturer No:
YC124-JR-07910RL
HK JDW NO:
898-YC124-JR-07910RL
Datasheet:
YC124-JR-07910RL
Description:
Quantity:
In Stock : 9800
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
YC124-JR-07910RL
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    910Ohm
    DDRAM, SDRAM
  • Additional Feature
    LASER TRIMMABLE
  • Subcategory
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Voltage - Rated DC
    50V
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Number of Contacts
  • Working Voltage
    25V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Element Power Dissipation
    0.0625W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm