  • YC122-JR-07300KL
YC122-JR-07300KL
advertisement
Manufacturer No:
YC122-JR-07300KL
HK JDW NO:
898-YC122-JR-07300KL
Datasheet:
YC122-JR-07300KL
Step5Bar-code shipping tag
YC122-JR-07300KL
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.039W 1.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    300kOhm
    1
  • Working Voltage
    50V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm